Noć muzeja 2015. - Đurđevac

18:00h   Svečarska zdravica Muzeju Grada Đurđevca

19.00h   Otvorenje izložbe «IZ-U: Amputiranje Bezidentitetizma», izložba studenata Akademije likovnih umjetnosti, Zagreb (autori projeka: Doc. Danko Friščić, ALU, Zagreb; Edita Janković Hapavel, viša kustosica, Muzej Grada Đurđevca, Iva Petrovčić, studentica 2. god.dipl. studija (Likovna kultura) ALU, Zagreb / IZLOŽBA

20.00h   Hommage Nikoli Tesli (autorice instalacija: Nada Dombaj, slikarica i Edita Janković Hapavel, viša kustosica; autor video projekcije Danko Friščić, akademski slikar; likovno djelo (slika) Hommage Nikoli Tesli: Zdravko Šabarić, slikar / PREDSTAVLJANJE

21.00h   Nastup plesne grupe studentica Akademije likovnih umjetnosti, «Izidina krila» / ZABAVNI PROGRAM

22.00h   Koncert Ivane Senjan, prof. uz klavirsku pratnju Bernarda Dugana, prof. / KONCERT

23:00 - 01:00h

Druženje uz slastice i tople napitke (podrška: Turistička zajednica grada Đurđevca; Grad Đurđevac; Udruga žena grada Đurđevca; Udruga Sv. Juraj; Podravska pekara «Dergez»; Udruga vinogradara i voćara Đurđevac; Udruga žena ''Svetojanke'', Sveta Ana; Hotel ''Picok''; Gradska kavana, Đurđevac; Tiskara Horvat, Bjelovar; Pjer-audio) / DRUŽENJE

8. Dani mjesta – „Križevo 2014."

8. Dani mjesta – „Križevo 2014."
Šemovci, 12.–14. rujna 2014.

12. rujna – petak

15,00 - pranje na tunicama na Zvirišću – KUD "Zvirišće"
17,00 - posjet podrumu Udruge vinogradara i podrumara Šemovci

13. rujan – subota

13,00 - izložbena prodaja kolača u prostorijama Udruge žena Šemovci u humanitarne svrhe
15,00 - druženje mladih vatrogasaca Općine Virje, DVD Šemovci
18,00 - koncert KUD-a "Zvirišće" u Društvenom domu
19,00 - gulaš za sve mještane - Društveni dom

14 rujna – nedjelja

10,30 - polaganje vijenca na Mjesnom groblju
11,00 - Sveta misa
12,30 - svečana sjednica u prostorijama Mjesnog odbora

Picokijada 2014. - program

19. lipnja 2014. – ČETVRTAK

19.30 – Trg sv. Jurja
KARAVANA PRIJATELJSTVA – Biciklistički maraton Vukovar – Ljubljana
Organizator: Savez hrvatskih društava u Sloveniji i ZSU Grada Đurđevca

21. lipnja 2014. – SUBOTA

16.00 – Trg sv. Jurja
OTVORENJE KUKURIČEKA 2014.
Organizator: Udruga „Kukurijek“

16.00 – 20.00 - Trg sv. Jurja
KUKURIČEK KREATIVNE RADIONICE ZA DJECU
Organizator: Udruga „Kukurijek“

22. lipnja 2014. – NEDJELJA

10.00 – 19.00 - Trg sv. Jurja
KUKURIČEK KREATIVNE RADIONICE ZA DJECU
Organizator: Udruga „Kukurijek“

20.00 – Sportska dvorana Strukovne škole
KUKURIČEK 2014. – 12. međunarodni dječji glazbeni festival
Organizator: Udruga „Kukurijek“

25. lipnja 2014. – SRIJEDA

18.00 – Društveni dom „Mladen Markač“
CIMBULAŠI I UDRUGE Z PESKOV
Dani otvorenih vrata Udruge cimbalista Hrvatske s prigodnim programom
Organizator: Udruga cimbalista Hrvatske i Udruge s Peskov

19.00 – Dom kulture, Galerija Centar2
LIKOVNA RADIONICA „LEGENDA“,
Otvorenje izložbe radova s prošlogodišnje likovne radionice
Organizator: Centar za kulturu

20.00 – Dom kulture
LJUBAF – kazališna komedija Kerekesh teatra
Glume: Ana Begić, Hana Hegedušić, Adam Končić, Jan Kerekeš, Ljubomir Kerekeš
Organizator: Centar za kulturu i TZ Područja Đurđevačke Podravine

27. lipnja 2014. – PETAK

09.00 – 17.00 - Dvor Barnagor, Lukove 12, Čepelovac
DAN BARNAGORA
Dan otvorenih vrata u plemićkom dvoru Barnagoru
S.O.S. - Sajam Ostavljenih Stvari: prodaja i razmjena originalnih suvenira, antikviteta i umjetnina uz druženje s umjetnicima
Organizator: ARS Barangor, Ivana Kranželić i Zoran Gavrilović

15.00 – ŠRC Graničar
GEM, SET, MEČ – teniski turnir parova
Organizator: Teniski klub Đurđevac

17.00 – Ulica A. Radića, uz Hotel Picok
PICOKI PO PIŠČOKE
Međunarodno natjecanje u spremanju jela od piletine
Organizator: Turistička zajednica

17.00 – Ulica A. Radića, uz Hotel Picok
9. DANI HRVATSKOG SIRA
Izložba hrvatskih sireva i mliječnih prerađevina
Organizator: Natura milk i Udruga hrvatske male mljekare

17.00 – Igralište OŠ Grgura Karlovčana
PICOKI NA PESKU, odbojkaški turnir
Organizator: Lidija Ormanec i Ante Radoš

19.00 – Galerija Stari grad – veliki salon
UOKVIRENA POZIVNICA
Tradicionalna skupna izložba podravskih umjetnika
Organizator: Centar za kulturu

20.00 – Galerija Stari grad, mali salon
ŠTEFAN GALIČ, otvorenje izložbe grafika ak. slikara iz Lendave
Organizator: Centar za kulturu Đurđevac i Galerija-Muzej Lendava

20.00 – Igralište OŠ Grgura Karlovčana
NOĆ KOŠARKE, košarkaški turnir
Organizator: KK Mladost

21.30 – Velika pozornica uz Stari grad
SVEČANO OTVORENJE SVJETSKOG JUNIORSKOG PRVENSTVA U RUKOMETU ZA ŽENE

22.00 – Velika pozornica uz Stari grad
KANONADA BRANITELJA GRADA I VATRENI SHOW V ČAST LEGENDE
Organizator: Turistička zajednica

23.00 – Velika pozornica Staroga grada
KONCERT MIROSLAVA ŠKORE I TS CURE IZ CENTRA
Organizator: Turistička zajednica

Opširnije...

Kandidacijske liste za izbor članova Vijeća mjesnog odbora Šemovci

REPUBLIKA HRVATSKA
Koprivničko-križevačka županija
OPĆINA VIRJE
OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO

KLASA:013-03/14-01/06
URBROJ:2137/18-14-2
Virje, 15. travnja 2014.

Na temelju članka 22. Odluke o izboru članova vijeća mjesnih odbora na području Općine Virje (»Službeni glasnik Koprivničko-križevačke županije« broj 2/14) Općinsko izborno povjerenstvo Općine Virje sastavilo je i objavljuje pravovaljano predložene kandidacijske liste i zbirnu listu za izbor članova Vijeća mjesnog odbora Šemovci

I. PRIHVAĆENE KANDIDACIJSKE LISTE za izbor članova Vijeća mjesnog odbora Šemovci:

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA (HDZ)

  1. Jasminka Posavec, Hrvatica, Ulica Stjepana Radića 1, Šemovci, rođ:23.02.1967. OIB: 63463863397
  2. Danijel Botinčan, Hrvat, Ulica Stjepana Radića 84, Šemovci, rođ:03.10.1972. OIB:80776431148
  3. Zoran Horvat, Hrvat, Ulica Stjepana Radića 131, Šemovci,rođ:15.11.1973. OIB:60808320810
  4. Zdravko Štimec, Hrvat, Ulica Stjepana Radića 168, Šemovci, rođ: 06.03.1975. OIB: 15132054986
  5. Ana Djak-Gugić, Hrvatica, Ulica Stjepana Radića 56, Šemovci,rođ: 20.07.1989. OIB:08209663221
  6. Ivica Perović, Hrvat, Ulica Stjepana Radića 58, Šemovci, rođ:28.02.1962. OIB:75587995084
  7. Mirko Cvetković, Hrvat, Ulica Stjepana Radića 183, Šemovci, rođ: 19.11.1965. OIB:47089010866

2. LISTA GRUPE BIRAČA

  1. Ivica Šignjar, Hrvat, Ulica Stjepana Radića 69, Šemovci, rođ:19.05.1970. OIB:54458353375
  2. Ivan Grganja, Hrvat, Ulica Stjepana Radića 149a, Šemovci,rođ: 14.01.1961. OIB:51905810653
  3. Katica Španiček, Hrvatica, Ulica Stjepana Radića 127a, Šemovci, rođ:01.11.1950. OIB:13724851305
  4. Dražen Cvetković, Hrvat, Ulica Stjepana Radića 32, Šemovci, rođ:04.05.1964. OIB:86597152028
  5. Damir Pačko, Hrvat, Ulica Stjepana Radića 175, Šemovci, rođ:18.09.1970. OIB:97503543629
  6. Mario Zvonar, Hrvat, Ulica Stjepana Radića 115, Šemovci, rođ:25.11.1974. OIB:46274859027
  7. Manuela Janković, Hrvatica, Ulica Stjepana Radića 110, Šemovci,rođ:13.12.1973. OIB:15694076034

II. ZBIRNA LISTA ZA ČLANOVE VIJEĆA MJESNOG ODBORA ŠEMOVCI:

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA (HDZ)
Jasminka Posavec – nositeljica liste

2. LISTA GRUPE BIRAČA
Ivica Šignjar – nositelj liste

Prihvaćene kandidacijske liste, kao i zbirne liste za članove vijeća mjesnih odbora bit će objavljene na oglasnoj ploči Općine Virje i oglasnoj ploči svakog mjesnog odbora te na internetskim stranicama općine, temeljem članka 15. Odluke o izboru članova vijeća mjesnih odbora na području Općine Virje.

PREDSJEDNICA:
Kristina Filipović

ČLANOVI:

  1. Helena Petek
  2. Ančica Kapitanić
  3. Biserka Hatadi
  4. Marijana Babec
  5. Marko Kovačić